درباره ما

مهرگستران طعم ساز تولید کننده انواع آلوچه ولواشک بهداشتی با تجهیزات کاملا مکانیزه

شرکت مهر گستران طعم ساز ارائه دهنده انواع آلوچه و لواشک بهداشتی از تازه ترین میوه های باغات آذربایجان با برند تجاری انحصاری ترش طعم راناس در سال 1396 شروع به فعالیت نموده  و با به کارگیری کارشناسان مواد غذایی به منظور بالا بردن کیفیت و بهبود در طعم محصولات خود ، با افتخار به تولید ملی و حمایت از نیروی کار ارزشمند ایرانی تلاش بر رضایت ذائقه ایرانی دارد.

این کارخانه، با تولید خوراکی­های ترش، توانسته محصولات بسیار متنوعی برای مشتریان خود تولید کند‌. محصولات تولیدی این مجموعه شامل انواع مختلف لواشک صادراتی استیکی، لیوانی، فله‌ای، لقمه‌ای، پذیرایی و… است که با طعم و مزه فوق‌العاده مشتریان زیادی جذب کرده است.

این مجموعه، از تمام استاندارد‌های جهانی تولید لواشک پیروی می‌کند و تحت نظر سازمان غذا و داروی ایران فعالیت می­نماید. محصولات این مجموعه نیز طبیعی هستند و در شرایط بهداشتی به تولید می‌رسند. افزایش شهرت محصولات ترش طعم، باعث شده تا حساسیت‌های پیرامون سلامت محصولات آن نیز بیشتر شود‌.

کارخانه مهرگستران طعم ساز، برای محصولات تولیدی خود بسته‌بندی‌های بسیار زیبایی استفاده می‌کند که با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود. فرایند تولید و عرضه لواشک و ترشک با استفاده از این امکانات بسیار بهداشتی انجام می‌شود. این کارخانه علاوه­بر محصولات تولیدی برند خود یک قابلیت دیگر به نام ظرفیت خالی کارخانه دارد که شرایط تولید لواشک با برند شخصی را برای کاربران و برندهای دیگر فراهم می‌کند.

بنر تبلیغاتی جذب نماینده ترش طعم راناس صادراتی اروپا