نرشک های استندی سلفونی ترش طعم
سه شنبه, ۲۲ آذر,۱۴۰۱

بدون سرمایه کلان کارخانه دار شوید

استفاده از ظرفیت خالی تولید برند ترش طعم برای تولید محصولاتی با برند شما

از ظرفیت خالی تولید چه می­دانید؟با استفاده از ظرفیت خالی می­توان بدون تاسیس کارخانه، فعالیت تولیدی شروع کرد. این مدل جهانی دارای مزایای زیادی است. از این مدل، یعنی تولید بدون کارخانه در سراسر دنیا استفاده می­شود و آن را به عنوان یک مدل موفق می­شناسند.

لواشک استیکی ترش طعم راناس

تولید قراردادی هم به نفع صاحب کارخانه بوده و هم به نفع تولید­کننده. چراکه با استفاده از پتانسیل موجود و کمترین هزینه، بیشترین بهره­وری انجام خواهد شد.

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع را دارید، یا می­خواهید فعالیتی را به شکل قراردادی به‌زودی آغاز کنید، پیشنهاد می­کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا درباره استفاده از ظرفیت خالی و استفاده از ظرفیت کارخانه ترش طعم با یکدیگر بیشتر صحبت کنیم. 

ظرفیت خالی تولید چیست؟

بسیاری به جای تاسیس کارخانه، تامین نیروی انسانی و هزینه برای تجهیز کارخانجات از ظرفیت خالی تولید کارخانه­های دیگر بهره می­برند. در تمام دنیا کارخانه­هایی هستند که بخشی از آن‌ها فعالیت تولیدی ندارد اما می­تواند برای فعالیت­های تولیدی مورد استفاده قرار بگیرد.

خالی بودن چنین فضایی به شکل غیرمستقیم به صاحب کارخانه ضرر وارد می­کند. زمانی که این صاحب کارخانه نمی­تواند خودش از این فضا برای تولید استفاده کند، آن را به دست شرکت­های دیگر یا افراد تولید­کننده دیگری خواهد سپرد.

در این وضعیت دیگر شرکت­های ثانوی، نیاز به هزینه برای تاسیس کارخانه ندارند و از طرفی کارخانه، فضای خالی خود را به سمت تولید برده ­است.

درباره تولید قراردادی بیشتر بدانید

تولید بدون کارخانه یکی از انواع تولید است. این نگاه جدید به تولید می­تواند گره­های اقتصادی کشور را باز کند. بر اساس آمار این مدل از تولید، این مدل یک موفقیت جهانی است.

با این نگاه، دیگر نیاز به ساخت کارخانه جدید نخواهد بود و با استفاده از ظرفیت­های موجود در هزینه صرفه­جویی می­شود. این مدل از تولید برای اولین بار در صنایع دارویی مورد استفاده قرار گرفت و سپس به دیگر صنایع راه پیدا کرد.

چنین تولیدی می­تواند زمینه ورود به بازار­های جهانی را فراهم کند و سطح تولیدات را در کشور بالا ببرد.

ترشک ترش طعم راناس

آیا استفاده از ظرفیت خالی عاری از چالش است؟

مسلما خیر. بحث تامین تجهیزات و دانش استفاده از آن‌ها، مهم­ترین چالش در این زمینه­ است. فرقی هم نمی­کند که ما بخواهیم از ظرفیت­ خالی تولید برای چه کاری استفاده کنیم.

زمانی که با یک کارخانه معتبر، فعالیت تولیدی را آغاز می­کنید تا حدودی خیالتان از بابت آوردن تجهیزات یا نحوه استفاده از آن، راحت خواهد بود.

بحث کمی و کیفی در استفاده از ظرفیت خالی اهمیت زیادی دارد باید و برای سودآوری به آن توجه کنید.

برای استفاده از ظرفیت خالی چه مراحلی لازم است؟

در این قسمت قصد داریم مراحل کار را به ترتیب به شما توضیح دهیم.

·        ثبت برند و نام آن: در مرحله اول برند شما باید برای تولید محصول ثبت شود.

·        مذاکره با کارخانه: باید با کارخانه مورد نظر برای استفاده از ظرفیت خالی تولید صحبت کنید. نتیجه این مذاکره، کاملا بر اساس خواسته­ها و منافع دو طرف خواهد بود. 

·        عقد قرارداد: پس از اتمام مذاکرات باید قرارداد بین شما و کارخانه­دار وضع شود.

·        اخذ پروانه ساخت: برای برند شما باید پروانه ساخت نیز اخذ شود.

ظرفیت خالی در صنایع غذایی کشور چقدر است؟

ایران به لحاظ ارکان انسانی و پژوهش در لحاظ رتبه، جایگاه 45ام دنیا را در اختیار دارد. بر اساس آمار رسمی در کشور ما چیزی حدود 60 میلیون تن ظرفیت خالی تولید برای صنایع غذایی وجود دارد.

با عملیاتی شدن این ظرفیت خالی کمک بسیار خوبی به تولید کشور و عرضه صنایع غذایی خواهد شد. هدف­گذاری دولت به شکلی بوده که بتواند از ظرفیت­های خالی نهایت استفاده را ببرد و به آن تسهیلات اختصاص دهد.

معافیت­های مالیاتی نمونه­ای از این تسهیلات هستند که در اختیار تولید­کنندگان قرار خواهد گرفت.

درباره شرکت ترش طعم راناس

شرکت مهرگستران طعم ساز از سال 1396 فعالیتش را در حوزه تولید لواشک آغاز نمود. آلوچه و لواشک­های بهداشتی این مجموعه با برند ترش طعم به فروش می­رسند.

میوه­های مورد استفاده این شرکت از تازه­ترین محصولات باغات آذربایجان می­آید و با استفاده از دانش کار­شناسان مواد غذایی، به تولید صنعتی می­رسد.

تلاش ترش طعم در این است که بتواند با حمایت از نیروی کار ایرانی برای ذائقه ایرانی محصولی باکیفیت تولید کند و در همین راستا هم ظرفیت خالی تولید خود را در اختیار علاقه­مندان به تولید صنایع غذایی قرار داده ­است.

محصولات تولیدی ترش طعم

این شرکت در حال حاضر 6 محصول اصلی در زمینه آلوچه و لواشک فله تولید می­کند که ادامه آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

·        لواشک پذیرایی: این لواشک هفت میوه مناسب برای پذیرایی است.

·        ترشک ظرفی کریستالی و سلفونی: ترشک­های ظرفی و سلفونی در طعم­های برگه زردآلو، آلوچه جنگلی، آلوچه سانتریزه، آلبالو و زغال‌اخته تولید می­شوند.

·        لواشک تخت: لواشک­های تخت مخلوط هفت میوه دارای سه اندازه متفاوت کوچک، متوسط و بزرگ هستند.

·        آلوچه لیوانی : 

·        لواشک رولی: لواشک رولی 7 میوه نیز در دو بسته­بندی بزرگ و متوسط تولید می­شود.

·        لواشک متالایز: این لواشک­ها نیز در دو اندازه کوچک و متوسط در حال تولید با برند ترش طعم هستند.

بسته به سلیقه و توانایی­های موجود شرکت طرف قرارداد می­تواند تولیدات دیگری نیز داشته باشد.

آمادگی مهرگستران طعم ساز برای استفاده از ظرفیت خالی

مهرگستران طعم ساز قصد دارد برای حمایت از تولید داخلی و استفاده از بخش خالی کارخانه این شرکت، تولید لواشک را به دست علاقه­مندان و متخصصان این حوزه بسپارد.

شما می­توانید با ارائه درخواست و انجام مذاکرات با این شرکت، استفاده ظرفیت خالی تولید مهرگستران طعم ساز را به عهده بگیرید و با به­کارگیری تجهیزات و پتانسیل­های این مجموعه لواشکی با برند خودتان تولید کنید.

چنین تولیدی برای شما دارای چند مزیت خواهد بود که در ادامه حتما به آن خواهیم پرداخت. 

مزیت­های استفاده از ظرفیت خالی

همان‌طور که گفته شد با استفاده از این روش تولید شما دیگر نیازی به تاسیس کارخانه نخواهید داشت. همین مورد به شکل قابل توجهی از هزینه مالی و زمان شما کم می­کند.

شما با استفاده از ظرفیت­های این کارخانه می­توانید انواع لواشک پذیرایی، لواشک فله ای، ترشک استندی، ترشک پیاله ای و لواشک استیکی را با برند خود تولید کنید.

از طرفی سیاست­های دولت به شکلی پیش می­رود که فعالیت­های بازرگانی تبدیل به فعالیت تولیدی-بازرگانی شود. به همین منظور تسهیلات تولید باعث شده که بسیاری از افراد به جای فعالیت بازرگانی، تولید را برگزینند.

سرمایه­گذاری در تولید قراردادی، با حداقل سرمایه امکان­پذیر خواهد بود و کمترین زمان برای ورود به بازار را نیاز خواهد داشت. این مدل تجاری به دلیل ایجاد تمرکز روی تولید و برون­سپاری، سودآوری بیشتری خواهد داشت.

جمع ­بندی

با استفاده از ظرفیت خالی تولید می­توان بدون هزینه هنگفت و ساخت کارخانه فعالیت تولیدی داشت. این فعالیت می­تواند با برند شخصی شما انجام شود و مانعی برای آن نیست. شرکت مهرگستران طعم ساز با نام تجاری ترش طعم راناس برای آغاز فعالیت به شکل قراردادی اعلام آمادگی می­کند.

علاقه­مندان به این حوزه می­توانند از طریق برقراری تماس با این شرکت و انجام مذاکرات نسبت به فعالیت تولیدی اقدام نمایند.

همان‌طور که در مقاله گفته شد سیاست آینده اقتصادی کشور حول محور استفاده از ظرفیت­های موجود کارخانه­ها انجام خواهد شد و به همین دلیل تولید قراردادی مزایای بسیاری برای تولید­کننده و صاحب کارخانه خواهد داشت.

ممنونیم که تا انتهای مقاله با ما بودید. امیدواریم از مطالب جمع­آوری­شده بیشترین استفاده را کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتری کافی است سری به وب‌سایت مجموعه ترش طعم بزنید.

ثبت نظر