سه شنبه, ۲۴ فروردین,۱۴۰۰

حضور ترش طعم در دیجیکالا

دیجی‌کالا بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین در ایران و مستفر در تهران است که روزانه بیش از ۲ میلیون بازدیدکننده دارد و ۷۰ درصد سهم بازار فروش آنلاین در ایران را از آن خود کرده‌است. 

دیجی‌کالا از ابتدا تنها کالاهای دیجیتالی و الکترونیکی را به شکل آنلاین به فروش می‌رساند تا اینکه از سال ۱۳۹۳ از فروش کالای دیجیتال به فروش دیجیتال کالا تغییر استراتژی داد و از آن پس، به فروشگاه آنلاین کالا در همهٔ دسته‌های کالایی تبدیل شد.کالاهای دیجیتال، هنری، لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، خودرو، ابزار و اداری، مد و پوشاک، لوازم خانه و آشپزخانه، کتاب، نوشت‌افزار، اسباب بازی، کودک و نوزاد و تجهیزات ورزش و سفر در این فروشگاه قابل دسترسی هستند. سوپرمارکت دیجی‌کالا نیز در تیرماه تابستان ۱۳۹۷ با پیوستن روکولند به این مجموعه افزوده شده‌است. گروهی از کالاهای فروشگاه، دارای گارانتی شرکتی هستند و برخی دیگر تنها هفت روز گارانتی دیجی‌کالا را دارند که شامل تعویض یا پس گرفتن کالا در شرایطی مشخص می‌شود. بیشتر کالاها دارای توضیحات، نقد و بررسی هستند و کاربران می‌توانند دیدگاه و امتیاز و نقد خود را دربارهٔ هر کالا برای دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

شرکت مهر گستران طعم ساز با برند انحصاری ترش طعم راناس با پیگیری های انجام شده موفق به اخذ مصوبه ورود محصولات خود به دیجیکالا گردید .


از این پس مشتریان گرامی علاوه بر امکان خرید محصولات ترش طعم راناس از فروشگاه اینترنتی شرکت , امکان خرید محصولات را از سایت دیجیکالا به آدرس ذیل را خواهند داشت :

   لینک خرید محصولات ترش طعم در دیجیکالا 

ثبت نظر